Angry - 20 ampułek

Muscle Clinic ANGRY to suplement przedtrenignowy w formie wygodnych shotów, który zapewni Ci maksymalne pobudzenie i ekstremalną pompę.

137,40 zł
Ilość

Muscle Clinic ANGRY to suplement przedtrenignowy w formie wygodnych shotów, który zapewni Ci maksymalne pobudzenie i ekstremalną pompę. Formuła suplementu oparta została o skrupulatnie dobrane proporcje składników aktywnych, które wyniosą Twój trening na zupełnie inny poziom. W jednej porcji dostarczysz aż: 

 • 3000mg l-cytruliny
 • 800mg beta- alaniny
 • 7000mg AAKG
 • 100mg 1,3,7 trimetyloksantyny 
 • 300mg tauryny

Cytrulina

Cytrulina to jeden z najczęściej stosowanych aminokwasów przez osoby aktywne fizycznie. W organizmie przekształcana jest w argininę, która jest prekursorem tlenku azotu. Tlenek azotu jest związkiem, który wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi, co może pomóc w dostarczeniu więcej tlenu i składników odżywczych do mięśni podczas treningu, a w efekcie do osiągnięcia potężnej pompy mięśniowej. Cytrulina może także pomóc w poprawie wydolności i redukcji uczucia zmęczenia podczas wysiłku fizycznego.

Beta- alanina

Beta-alanina jest kolejnym aminokwasem, który jest często stosowany jako suplement diety w sporcie. W organizmie przekształcana jest w karnozynę, która jest związkiem zasadowym i działa jako bufor kwasów, w tym kwasu mlekowego, który jest produkowany w mięśniach podczas wysiłku fizycznego.

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego, mięśnie zużywają dostępne w nich źródła energii, co prowadzi do akumulacji kwasu mlekowego i zakwaszenia mięśni. Zakwaszenie mięśni może prowadzić do ich zmęczenia i ograniczenia ogólnej wydolności fizycznej.

Suplementacja beta-alaniną może pomóc w opóźnieniu zakwaszenia mięśni, co może przyczynić się do poprawy wydolności fizycznej i opóźnienia wystąpienia zmęczenia mięśniowego.

AAKG

AAKG świetnie sprawdza się w dyscyplinach wymagających dużego wysiłku fizycznego, takich jak kulturystyka, podnoszenie ciężarów czy sprinty.

Arginina jest prekursorem tlenku azotu, który jest związkiem chemicznym, wpływającym na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi. W wyniku tego, AAKG może pomóc w dostarczeniu większej ilości tlenu i składników odżywczych do mięśni podczas wysiłku fizycznego, co może poprawić wydolność i opóźnić poczucie zmęczenia mięśniowego.

Ponadto, AAKG może pomóc w poprawie regeneracji mięśni po treningu i zwiększeniu ich objętości poprzez zwiększenie przepływu krwi i dostarczanie składników odżywczych.

1,3,7 trimetyloksantyna

Kofeina ze względu na swoje właściwości pobudzające oraz wpływ na układ nerwowy i wydolność fizyczną to świetny składnik każdego dobrego pre- workoutu. Działa jako antagonista receptora adenozyny, co prowadzi do zwiększenia aktywności układu współczulnego i uwalniania adrenaliny, co z kolei prowadzi do zwiększenia tętna i ciśnienia krwi. Dodatkowo, kofeina może wpłynąć na zmniejszenie zmęczenia psychicznego i poprawę skupienia, co może przyczynić się do poprawy wyników sportowych.

Tauryna

Tauryna jest aminokwasem wykazującym właściwości wspierające wydolność fizyczną i poprawiające regenerację organizmu po treningu. Wpływa na pracę serca, zwiększając siłę skurczu i poprawiając przepływ krwi. Dodatkowo może poprawiać wydajność mięśni, zwiększając poziom kreatyny w organizmie.

Informacje dodatkowe

Muscle Clinic Angry dostępny jest w ampułkach 25ml. Jedna ampułka odpowiada jednej sugerowanej porcji produktu.

Skład produktu Muscle Clinic Angry: woda, AAKG (alfaketoglutaran argininy), jabłczan cytruliny, beta alanina, tauryna, aromat naturalny: opuncja, kofeina (1,3,7-trimetyloksantyna), substancja słodząca: sukraloza, substancja konserwująca: sorbinian potasu.

*RWS Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400kJ/2000kcal)

Sposób spożycia: Spożywać jedną ampułkę dziennie (25 ml) na 30 minut przed aktywnością fizyczną. Bezpośrednio lub po rozcieńczeniu w wodzie. Wstrząsnąć przed użyciem.

Źródło:

 1. "Wpływ argininy alfa-ketoglutaranu na wybrane parametry siły i wytrzymałości fizycznej u mężczyzn". Rafał Lebiedziński, "Sport Wyczynowy" 2013.
 2. Pilch W, Sadowska-Krepa E, Zychowska M, et al. The effects of beta-alanine supplementation on anaerobic capacity and body composition in trained athletes. J Int Soc Sports Nutr. 2011;8(1):10.
 3. Sureda A, Pons A. Arginine and citrulline supplementation in sports and exercise: ergogenic nutrients?. Med Sport Sci. 2012;59:18-28. doi: 10.1159/000341954

Ważne:

 • Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki suplementu.  
 • Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 st. C.
 • Produkt należy chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.
 • Produkt nie zawiera aspartamu, konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników, sacharynianu sodu oraz acesulfamu.
 • Produkt stanowi źródło fenyloalaniny.
 • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
 • Muscle Clinic gwarantuje stałą kontrolę oraz rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349714921

Opis

Ilość porcji
20
Forma
Ampułki
Ilość ampułek
20
Pojemność ampułki
25 ml.

Komentarze

Napisz swoją opinię

Angry - 20 ampułek

Muscle Clinic ANGRY to suplement przedtrenignowy w formie wygodnych shotów, który zapewni Ci maksymalne pobudzenie i ekstremalną pompę.

Napisz swoją opinię

Zobacz także