Angry, 300 g.

Muscle Clinic ANGRY to suplement przedtrenignowy, który zapewni Ci maksymalne pobudzenie, ekstremalną pompę i odpowiednie nawodnienie podczas treningu. 

157,40 zł
Ilość

Muscle Clinic ANGRY to suplement przedtrenignowy, który zapewni Ci maksymalne pobudzenie, ekstremalną pompę i odpowiednie nawodnienie podczas treningu. Formuła suplementu oparta została o skrupulatnie dobrane proporcje składników aktywnych, które wyniosą Twój trening na zupełnie inny poziom. W jednej porcji dostarczysz aż: 

 • 6000mg l-cytruliny
 • 4000mg beta- alaniny
 • 1000mg AAKG
 • 200mg 1,3,7 trimetyloksantyny 
 • 659mg elektrolitów

Cytrulina

Cytrulina to jeden z najczęściej stosowanych aminokwasów przez osoby aktywne fizycznie. W organizmie przekształcana jest w argininę, która jest prekursorem tlenku azotu. Tlenek azotu jest związkiem, który wpływa na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi, co może pomóc w dostarczeniu więcej tlenu i składników odżywczych do mięśni podczas treningu, a w efekcie do osiągnięcia potężnej pompy mięśniowej. Cytrulina może także pomóc w poprawie wydolności i redukcji uczucia zmęczenia podczas wysiłku fizycznego.

Beta- alanina

Beta-alanina jest kolejnym aminokwasem, który jest często stosowany jako suplement diety w sporcie. W organizmie przekształcana jest w karnozynę, która jest związkiem zasadowym i działa jako bufor kwasów, w tym kwasu mlekowego, który jest produkowany w mięśniach podczas wysiłku fizycznego.

Podczas intensywnego wysiłku fizycznego, mięśnie zużywają dostępne w nich źródła energii, co prowadzi do akumulacji kwasu mlekowego i zakwaszenia mięśni. Zakwaszenie mięśni może prowadzić do ich zmęczenia i ograniczenia ogólnej wydolności fizycznej.

Suplementacja beta-alaniną może pomóc w opóźnieniu zakwaszenia mięśni, co może przyczynić się do poprawy wydolności fizycznej i opóźnienia wystąpienia zmęczenia mięśniowego.

AAKG

AAKG świetnie sprawdza się w dyscyplinach wymagających dużego wysiłku fizycznego, takich jak kulturystyka, podnoszenie ciężarów czy sprinty.

Arginina jest prekursorem tlenku azotu, który jest związkiem chemicznym, wpływającym na rozszerzenie naczyń krwionośnych i zwiększenie przepływu krwi. W wyniku tego, AAKG może pomóc w dostarczeniu większej ilości tlenu i składników odżywczych do mięśni podczas wysiłku fizycznego, co może poprawić wydolność i opóźnić poczucie zmęczenia mięśniowego.

Ponadto, AAKG może pomóc w poprawie regeneracji mięśni po treningu i zwiększeniu ich objętości poprzez zwiększenie przepływu krwi i dostarczanie składników odżywczych.

1,3,7 trimetyloksantyna

Kofeina ze względu na swoje właściwości pobudzające oraz wpływ na układ nerwowy i wydolność fizyczną to świetny składnik każdego dobrego pre- workoutu. Działa jako antagonista receptora adenozyny, co prowadzi do zwiększenia aktywności układu współczulnego i uwalniania adrenaliny, co z kolei prowadzi do zwiększenia tętna i ciśnienia krwi. Dodatkowo, kofeina może wpłynąć na zmniejszenie zmęczenia psychicznego i poprawę skupienia, co może przyczynić się do poprawy wyników sportowych.

Elektrolity

Jedna porcja Muscle Clinic Angry dostarcza aż 659 mg elektrolitów, które są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu. Magnez, sód, potas i chlorki regulują równowagę wodno-elektrolitową, biorą udział w przewodzeniu impulsów nerwowych, kontrolują skurcze mięśni, wpływają na funkcjonowanie serca i regulują ciśnienie krwi.

Informacje dodatkowe

Muscle Clinic Angry dostępny jest w opakowaniach 300 g. Opakowanie zawiera 20 sugerowanych porcji produktu. 

Skład produktu Muscle Clinic Angry na przykładzie smaku limonka: Jabłczan cytruliny, beta alanina, AAKG (alfaketogluteran argininy), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat: limonka, mleczan magnezu, chlorek sodu, cytrynian potasu, 1,3,7-trimetyloksantyna (kofeina), substancja barwiąca: karotenoidy (beta karoten), substancja słodząca: sukraloza. 

Wartość odżywcza w 100 g. w porcji (15 g) %RWS*
Wartość energetyczna 569 kJ / 136 kcal 84 kJ / 20 kcal  
Tłuszcz 0 g 0 g  
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g  
Węglowodany 1 g < 0,1 g  
- w tym cukry 1 g < 0,1 g  
Białko 33 g 5 g  
Sól 2,7 g 0,4 g  
Jabłczan cytruliny 40 g 6 g  
Beta alanina 26,7 g 4 g  
AAKG 6,7 g 1 g  
Kofeina 2 g 200 mg  
Magnez 666,7 mg 100 mg 27
Potas 1,3 g 200 mg 10
Chlorki 193 mg 29 mg 8
Sód 2,2 g 330 g  

*RWS= % Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2000 kcal)

Sposób spożycia: 15 g proszku (3 miarki) wymieszać w 250 ml wody. Spożywać bezpośrednio przed treningiem.

Źródło:

 1. "Wpływ argininy alfa-ketoglutaranu na wybrane parametry siły i wytrzymałości fizycznej u mężczyzn". Rafał Lebiedziński, "Sport Wyczynowy" 2013.
 2. Pilch W, Sadowska-Krepa E, Zychowska M, et al. The effects of beta-alanine supplementation on anaerobic capacity and body composition in trained athletes. J Int Soc Sports Nutr. 2011;8(1):10.
 3. Sureda A, Pons A. Arginine and citrulline supplementation in sports and exercise: ergogenic nutrients?. Med Sport Sci. 2012;59:18-28. doi: 10.1159/000341954

Ważne:

 • Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki suplementu.  
 • Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 st. C.
 • Produkt należy chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.
 • Produkt nie zawiera aspartamu, konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników, sacharynianu sodu oraz acesulfamu.
 • Produkt stanowi źródło fenyloalaniny.
 • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
 • Muscle Clinic gwarantuje stałą kontrolę oraz rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349714204

Opis

Waga
300g
Ilość porcji
20
Forma
Proszek

Komentarze

Napisz swoją opinię

Angry, 300 g.

Muscle Clinic ANGRY to suplement przedtrenignowy, który zapewni Ci maksymalne pobudzenie, ekstremalną pompę i odpowiednie nawodnienie podczas treningu. 

Napisz swoją opinię

Zobacz także