WELCOME TO

MUSCLE CLINIC

Muscle Clinic to synonim siły.Jesteśmy solidną marką,cenionym na rynku brandem, partnerem wielu z Was:na salach treningowych,siłowniach,bieżniach,kortach,basenach i matach – partnerem,któremu można zaufać na 100% . Jesteśmy producentem suplementów diety,dynamicznie rozwijającym się od przeszło 10 lat przedsiębiorstwem skupiającym się wokół tematu zdrowia i suplementacji,którego założycielem jest Gerard Krawczyk:pasjonat odżywek,kreator zdrowego trendu.

To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to szczerość, która daje nam moc, intensyfikuje nasze działania, którą cenimy sobie zwłaszcza u samych siebie. Nasze suplementy zostały stworzone dla każdego, kto chce być zdrowy.

CEL

To, w jaki sposób znaleźliśmy się w tym miejscu, w którym jesteśmy, pokazuje, że stale osiągamy swoje cele i ciągle wyznaczamy nowe.Nasze plany i realizacje są zgodne z ideą „suplementów dla każdego,kto chce być zdrowy”.

PLAN

Plan jest taki:być tam,gdzie Wy,odpowia- dać na Wasze potrzeby,dbać o Wasze zdrowie,celebrować Wasze sukcesy.Chcemy być w każdej torbie treningowej.Chcemy być „na tapecie”,bo wiemy,że suplementy diety są od lat gorącym tematem w świecie zawodowych sportowców i amatorów oraz w otoczeniu osób dbających o swoje zdrowie. Przykładamy ogromną wagę do budowania własnej tożsamości – bez udawania,bez chemii.Chcemy,aby chemia zrodziła się jedynie między Tobą a naszym suplemen- tem.Dlatego wierzymy,że będziemy światowym liderem na każdym obsługiwanym przez nas rynku. Nasze produkty już są,ale nadal będą poszukiwane ze względu na atrakcyjne wzornictwo, najwyższą jakość i najlepszą wartość.

POZIOM

Jesteśmy w stałym kontakcie z naszymi odbiorcami,partnerami w biznesie i współpracownikami – ludźmi tworzącymi od lat wspólne wartości Muscle Clinic.Zapewniamy stały poziom komunikacji,reagując na każde zagadnienia pozwalające nam spełnić Wasze oczekiwania. Jesteśmy blisko naszych użytkowników i kontrahentów.Tworzymy sieci networkingowe i społecznościowe. Prowadzimy kanały na Facebook, Tik Tok, Instagram, You Tube. Rozwijamy się nie tylko w świecie wirtualnym.

Śledzimy nowości pojawiające się w branży suplementów diety.Utrzymujemy wysoki poziom wiedzy,którą dzielimy się z konsumentami i klientami biznesowymi.

POKŁAD

Na rynku suplementów diety wyróżnia nas rodzinna tradycja,której wartość i dziedzictwo jest nieosiągalne dla wielu przedsiębiorstw.Funkcjonujemy według ustalonych założeń,dzięki czemu lepiej dopasowujemy swój asortyment do potrzeb użytkowników. Tworzymy zgrany team,którego stały skład przekłada się na efektywność i skuteczność pracy. Nasz zespół pracowników tworzą ludzie z pasją,zaangażowaniem i wiarą w ideę przyświeca- jącą Muscle Clinic od lat „suplementy są dla każdego,kto chce być zdrowy”. Bądźmy szczerzy – sukces tworzą ludzie: współpracownicy,klienci,kontrahenci. Witaj na pokładzie!

PRODUKTY

Oferujemy produkty dedykowane sportowcom różnych dyscyplin,w każdym rodzaju aktywności.Naszymi klientami są osoby ćwiczące na różnych poziomach intensywno- ści,dbające o dobre samopoczucie.Odżywki Muscle Clinic to nie tylko zwykła suplementacja,ale dbałość o każdy aspekt w sposobie odżywiania się. Wychodzimy z założenia,że kluczową rolę w nabywaniu potrzeb,odgrywają osobiste, przeszłe doświadczenia. Nasi odbiorcy cenią sobie nasze wyróżniki pozwalające im osiągnąć założenia i upodobania smakowe.Oferujemy produkty wysokiej jakości,o przemyślanych,skoncentrowanych formułach. Wiemy,że jednym z powodów,dla których sięgacie po suplementy,jest potrzeba osiągnięć – dlatego od lat podążamy za motywacjami użytkowników i robimy wszystko, aby nasza praca była efektywniejsza, a realizacja celów i zadań bardziej przystępna. Śledzimy trendy,jednak u podstaw Muscle Clinic stoi nadrzędna dbałość o klienta i jego zdrowie.Nie zapominamy o tym,że to Wy jesteście najważniejsi!

DOŚWIADCZENIE

Nasze produkty zasługują na miano „najlepszych z najlepszych”.Od lat pokazujemy się wszędzie tam,gdzie możemy zmaksymalizować swoje wartości – nasze doświadczenie, strategia i umiejętności są mocną stroną Muscle Clinic. Od lat motywujemy użytkowników do osiągania swoich celów – oferujemy profesjonalne wsparcie i dzielimy się wieloletnim doświadczeniem na rynku suplementów diety. Pozytywny feedback i dobre opinie o naszych produktach od lat pokazują nam,że to,co robimy,ma wielki sens.Podążamy za tym i każdego dnia dokładamy cegiełkę do tego cennego doświadczenia.