ANGRY PUMP, 300 g

ANGRY PUMP to przedtreningowa formuła, która łączy w sobie trzy współpracujące ze sobą produkty, zapewniające absolutną pompę mięśniową i doskonałe skupienie podczas treningu. 

91,67 zł
Smak
Ilość

ANGRY PUMP to przedtreningowa formuła, która łączy w sobie trzy współpracujące ze sobą aminokwasy, zapewniające absolutną pompę mięśniową i doskonałe skupienie podczas treningu. Optymalnie dobrane dawki cytruliny, AAKG oraz l- tyrozyny wniosą Twój trening na wyższy poziom, dzięki czemu będziesz mógł trenować ciężej i efektywniej. 

Ekstremalna pompa mięśniowa

Cytrulina i AAKG to dwa kluczowe składniki aktywne Angry Pump, które zapewnią Ci maksymalne korzyści z treningu oraz ekstremalną pompę mięśniową. 

Cytrulina jest aminokwasem, którego suplementacja wpływa na zwiększenie poziomu tlenku azotu  w organizmie, co z kolei wpływa na zwiększenie przepływu krwi i dostarczenie tlenu i składników odżywczych do mięśni podczas treningu. Przekłada się to na poprawę wydajność, opóźnia wystąpienie zmęczenia i wpływa na zwiększenie siły mięśni, objawiając się tzw. "pompą mięśniową".

AAKG jest połączeniem argininy i kwasu alfa-ketoglutaranowego. AAKG może również pomóc zwiększyć poziom tlenku azotu w organizmie, co z kolei może wpłynąć na poprawę przepływu krwi i dostarczanie tlenu i składników odżywczych do mięśni podczas treningu. AAKG może również pomóc zwiększyć siłę mięśni, poprawić wytrzymałość i opóźnić wystąpienie zmęczenia.

Połączenie cytruliny i AAKG w jednym suplemencie może zwiększyć ich potencjalne korzyści dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, co z kolei może pomóc w poprawie wydajności i rezultatów treningowych. Porcja Angry Pump dostarcza aż 3000mg cytruliny i 300mg  AAKG. 

Maksymalne skupienie

Obecność w Angy Pump l-tyrozyny, to gwarancja maksymalnego skupienia i motywacji w czasie treningu. Tyrozyna jest aminokwasem, który pełni wiele ważnych funkcji w organizmie, w tym wpływa na produkcję neuroprzekaźników takich jak dopamina, noradrenalina i adrenalina. 

Może pomóc zwiększyć poziom energii i wytrzymałości podczas treningu poprzez stymulowanie produkcji neuroprzekaźników, które wpływają na pracę mózgu i układu nerwowego. Dodatkowo, tyrozyna może pomóc poprawić zdolność skupienia i koncentracji podczas treningu, co może być szczególnie ważne dla sportowców, którzy muszą zachować ostrość umysłu podczas długich i wymagających sesji treningowych.

Obecna w Anry Pump tauryna wpływa na poprawę funkcjonowania mózgu, serca i mięśni. Może również pomóc poprawić zdolność skupienia i koncentracji.

Warto zwrócić uwagę, że Angry Pump nie zawiera kofeiny, co oznacza, że ten pre workout będzie także świetnym wyborem dla wszystkich osób trenujących wieczorami, które ze względu na problemy z zasypianiem nie mogą przyjmować kofeiny.

Informacje dodatkowe

Angry Pump dostępny jest w trzech wersjach smakowych w opakowaniu 300 g. Opakowanie zawiera 30 sugerowanych porcji produktu. 

Skład Angry Pump na przykładzie smaku tropikalnego: maltodekstryna, L-cytrulina, AAKG (alfaketoglutaran L-argininy), tauryna, N-acetylo tyrozyna, aromat: tropikainy, regulator kwasowości: kwasek cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza.

Wartość odżywcza w 100 g. w porcji 10 g
Wartość energetyczna 584 kJ / 140 kcal 175 kJ / 42 kcal
Tłuszcz 0 g 0 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Węglowodany 28,7 g 8,6 g
- w tym cukry 2 g 0,6 g
Białko < 1 g < 0,1 g
Błonnik 0 g 0 g
Sól < 1 g < 0,1 g
Substancje aktywne    
L-Cytrulina 30 g 3000 mg
AAKG 30 g 3000 mg
Tauryna 5 g 500 mg
N-acetylo-tyrozyna 5 g 500 mg

SPOSÓB SPOŻYCIA: Porcję 10 g (2 miarki) wymieszać w 300 ml wody. Spożywać na 30 minut przed treningiem lub w trakcie.

Źródło:

 1. "Wpływ suplementacji argininy alfa-ketoglutaranem (AAKG) na wybrane parametry wydolności fizycznej u mężczyzn". Andrzej Pokrywczyński, "Medycyna Sportowa" 2015.
 2. Sureda A, Pons A. Arginine and citrulline supplementation in sports and exercise: ergogenic nutrients?. Med Sport Sci. 2012;59:18-28. doi: 10.1159/000341954
 3. "Wpływ suplementacji tyrozyny na czas do upadku w grupie skoczków narciarskich." Młyńczak M., Szymura J., Grucza R. Medycyna Sportowa, 28(2), 55-62.(2012). 

Ważne:

 • Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki suplementu.  
 • Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 st. C.
 • Produkt należy chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.
 • Produkt nie zawiera aspartamu, konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników, sacharynianu sodu oraz acesulfamu.
 • Produkt stanowi źródło fenyloalaniny.
 • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
 • Muscle Clinic gwarantuje stałą kontrolę oraz rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349716024

Opis

Waga
300 g
Ilość porcji
30
Forma
Proszek

Komentarze

Napisz swoją opinię

ANGRY PUMP, 300 g

ANGRY PUMP to przedtreningowa formuła, która łączy w sobie trzy współpracujące ze sobą produkty, zapewniające absolutną pompę mięśniową i doskonałe skupienie podczas treningu. 

Napisz swoją opinię

Zobacz także