IsoTrain Up, 750 g.

Muscle Clinic IsoTrainUp to najwyższej jakości izolat białka serwatkowego, uzyskiwany metodą mikro-filtracji, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które chcą poprawić kompozycję sylwetki oraz przyspieszyć tempo regeneracji. 

138,88 zł
Smak
Ilość

Muscle Clinic IsoTrainUp to najwyższej jakości izolat białka serwatkowego, uzyskiwany metodą mikro-filtracji, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które chcą poprawić kompozycję sylwetki oraz przyspieszyć tempo regeneracji. 

Najwyższa jakość białka

Dzięki zastosowaniu mikrofiltracji, Muscle Clinic IsoTrainUp uzyskiwany jest w bardzo czystej i dobrze przyswajalnej formie. Posiada najwyższy współczynnik wartości biologicznej (BV) spośród wszystkich dostępnych na rynku białek, który wynosi aż 159, co oznacza, że białko to jest bardzo skutecznie wykorzystywane przez organizm do budowy tkanek mięśniowych i innych struktur. Produkt charakteryzuje się wysokim udziałem aktywnych frakcji białkowych od 97% do 93% w zależności od wariantu smakowego i zawiera znikomą ilość tłuszczów oraz węglowodanów.

Maksymalna przyswajalność 

Izolat białka serwatkowego Muscle Clinic Iso TrainUp charakteryzuje się bardzo szybkim tempem wchłaniania oraz wysoką przyswajalnością przez organizm. Dzięki temu jest bardzo skuteczną formą białka, którą można stosować w sytuacjach, gdy potrzebujemy szybko uzupełnić niedobór protein w organizmie, np. po intensywnym treningu.

Szybkie tempo wchłaniania izolatu białka serwatkowego wynika także z faktu, że białko to jest rozpuszczalne w wodzie i ma strukturę peptydową, co pozwala na szybkie transportowanie go do tkanek mięśniowych i innych struktur organizmu. Ponadto, izolat białka serwatkowego jest bogaty w aminokwasy o rozgałęzionych łańcuchach (BCAA), które są niezbędne do budowy i regeneracji mięśni.

Działanie i zalety Muscle Clinic IsoTrainUp

Stosowanie odżywek białkowych jest szczególnie polecane osobom aktywnym fizycznie, ponieważ intensywny trening powoduje zwiększone zapotrzebowanie organizmu na białko, które jest niezbędne do odbudowy i regeneracji mięśni, a tym samym zwiększenie efektywności treningów.

W procesie budowania mięśni, organizm potrzebuje dostarczenia odpowiedniej ilości białka, ponieważ to właśnie białko stanowi podstawowy budulec mięśni. Dostarczone z pożywieniem lub w formie suplementów odżywczych jest trawione i rozkładane na aminokwasy, które są następnie wykorzystywane przez organizm do budowy nowych tkanek mięśniowych. Regularne spożywanie odpowiedniej ilości białka w połączeniu z ćwiczeniami siłowymi, stymuluje anabolizm mięśniowy, czyli proces syntezy nowych białek mięśniowych, co prowadzi do zwiększenia masy mięśniowej.

Ponadto, odżywki białkowe pozwalają na łatwe dostarczenie organizmowi odpowiedniej dawki białka bez konieczności spożywania dużej ilości pokarmów, co jest szczególnie istotne w sytuacji, gdy czas na przygotowanie posiłków jest ograniczony.

Nie musisz trenować na siłowni, by korzystać z odżywki białkowej. Możesz ją stosować a potrzeby uzupełnienia swojej diety w wysokiej jakości, łatwo przyswajalne proteiny. Warto pamiętać, że nadrzędnym zadaniem stosowania białka w diecie jest utrzymanie prawidłowej kondycji kośćca. Ponadto białko pozytywnie wpływa na utrzymanie równowagi wodnej i kwasowo-zasadowej organizmu.

Informacje dodatkowe

Muscle Clinic IsoTrainUp dostępny jest w ponad dwudziestu smakach, w opakowaniach 750 g, 1800 g i 2250 g. Opakowanie 750 g zawiera 25 sugerowanych porcji produktu. 

Muscle Clinic IsoTrainUp podobnie jak inne suplementy Muscle Clinic produkowany jest zgodnie z ideologią Clean Label Formula (CLF), co oznacza, że nie zawiera konserwantów, syntetycznych smaków, sztucznych barwników, spulchniaczy, zagęszczaczy, acesulfamu, aspartamu czy sacharynianu sodu. Rolę aromatu czy barwnika pełnią wyłącznie naturalne składniki.

Skład produktu Muscle Clinic IsoTrainUp na przykładzie smaku waniliowego: Izolat białka serwatki (mleko (laktoza)), naturalny aromat: waniliowy, substancja słodząca: sukraloza.

Wartość odżywcza W 100 g W 30 g
Wartość energetyczna 1680 kJ / 396 kcal 504 kJ / 118,8 kcal
Tłuszcz 1,4 g 0,42 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe < 1 g < 0,01 g
Węglowodany 3,77 g 1,13 g
- w tym cukier < 1 g < 0,01 g
Białko 92 g 27,6 g
Sól < 1 g < 0,01 g

Sposób spożycia: 30g (2 miarki) proszku wymieszaj w 300ml odtłuszczonego mleka (1,5%) lub w wodzie, używając miksera lub shakera. Spożywaj do 3 porcji dziennie, najlepiej do śniadania oraz przed i bezpośrednio po treningu.

Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 ℃ i chronić przed światłem. Zawiera źródło fenyloalaniny. Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, soi, laktozy i białka jaj kurzych.

Źródła:

 1. Phillips, S. M., & Van Loon, L. J. (2011). Dietary protein for athletes: from requirements to optimum adaptation. Journal of sports sciences, 29(sup1), S29-S38. 

 2. Tang, J. E., Moore, D. R., Kujbida, G. W., Tarnopolsky, M. A., & Phillips, S. M. (2009). Ingestion of whey hydrolysate, casein, or soy protein isolate: effects on mixed muscle protein synthesis at rest and following resistance exercise in young men. Journal of applied physiology, 107(3), 987-992.

 3. Arent, S. M., & Senso, M. (2011). The effects of supplement timing and resistance exercise on skeletal muscle hypertrophy and function. Journal of the International Society of Sports Nutrition, 8(1), 10. 

Ważne:

 • Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki suplementu.  
 • Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
 • Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 st. C.
 • Produkt należy chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.
 • Produkt nie zawiera aspartamu, konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników, sacharynianu sodu oraz acesuflamu.
 • Produkt stanowi źródło fenyloalaniny.
 • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
 • Muscle Clinic gwarantuje stałą kontrolę oraz rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349711586

Specyficzne kody

EAN13
4260349711586

Opis

Waga
750 g
Ilość porcji
25
Forma
Proszek

Komentarze

Oceń 
Jakość


Bardzo ciekawe smaki, jedno z lepszych białek na rynku.

Oceń 
Jakość


Od kilku tygodni moje ulubione białko :)

Oceń 
Jakość


Super się rozpuszcza, delikatne w smaku białeczko. Polecam

Oceń 
Jakość


Uwielbiam! Mój zdecydowany faworyt!

Oceń 
Jakość


Od ponad roku produkt, po który sięgam regularnie. Jedyne co się zmienia to smak i gramatura. Białko to mogę polecić każdemu z czystym sumieniem.

Oceń 
Jakość


Nie czuję po nim żadnych wzdęć, jak zdarzało się przy innych białkach a przez lata wypiłem ich naprawdę sporo. Wybór smaków zdecydowanie na plus. Lekka konsystencja również mi odpowiada.

Oceń 
Jakość


Najlepsze na rynku. Nie czuć w ogóle chemicznego posmaku jak w przypadku białka innych producentów. Super się rozpuszcza. Warte swoje ceny.

Oceń 
Jakość


Moje ulubione białko. Mam kilka ulubionych smaków, ale lody śmietankowe wygrywają

Oceń 
Jakość


Najlepszy dla mnie izolat na rynku! Polecam

Napisz swoją opinię

IsoTrain Up, 750 g.

Muscle Clinic IsoTrainUp to najwyższej jakości izolat białka serwatkowego, uzyskiwany metodą mikro-filtracji, przeznaczony dla osób aktywnych fizycznie, które chcą poprawić kompozycję sylwetki oraz przyspieszyć tempo regeneracji. 

Napisz swoją opinię

Zobacz także