MuscleUp kreatyna, 180 kapsułek

101,84 zł

MuscleUp monohydrat kreatyny - suplement diety.

Ilość

Kreatyna - jest bardzo złożoną cząstką, którą organizm sam może wytworzyć. Kreatyna jest tworzona w wątrobie, nerkach i trzustce z aminokwasów argininy, glicyny i metioniny. Z krwią dostaje się do narządów, przede wszystkim do mięśni szkieletu oraz serca. Kreatyna w formie fosforanu kreatyny używana do kurczenia mięśni szkieletowych oraz sercowych. Energia z ATP potrzebna jest do każdego najmniejszego ruchu mięśni. 

Skład: monochydrat kreatyny, kapsułka (żelatynowa), substancja przeciwzbrylająca: sole magnezowe kwasów tłuszczowych.

Wartość odżywcza w 100 g w 5 kaps.
Wartość energetyczna 197 kJ (47 kcal) 8,4 kJ (2 kcal)
Tłuszcz 0 g 0 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Węglowodany 2 g 0 g
- w tym cukry 0 g 0 g
Białko 11,8 g 0,5 g
Sól 0 g 0 g
Monohydrat kreatyny 82,4 g 3,5 g

Sposób użycia: Należy przyjmować 3,5 g kreatyny (5 kapsułek) na dobę, przez okres 6-8 tygodni. W dni treningowe kreatynę najlepiej przyjmować bezpośrednio po wysiłku, natomiast w dni wolne od ćwiczeń 30 minut przed śniadaniem. Kapsułki należy popić 300ml wody lub soku owocowego. Należy zrobić 2 tygodniową przerwę oraz powtórzyć cykl suplementacji.

WAŻNE INFORMACJE: Nie należy przekraczać zalecanej dziennej porcji do spożycia. Możliwa zawartość glutenu, laktozy, białka sojowego i jaja kurzego. Produkt nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zalecany jest zdrowy tryb życia i zrównoważony sposób żywienia. Przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 5-25oC w miejscu niedostępnym dla dzieci. Chronić przed światłem.

4260349710916

Opis

Waga
0.17
Ilość porcji
36
Forma
Kapsułki
Masa kapsułki
900 mg
Ilość kapsułek
180

Specyficzne kody

Informacje dodatkowe:
Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Produkt nie jest odpowiedni dla dzieci, młodzieży oraz kobiet w ciąży.
Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Współczesna masowa produkcja suplementów diety przyczyniła się do spadku jakości.

W pogoni za jak najniższą ceną producenci prześcigają się w obniżaniu kosztów produktu i sięgają po surowce i komponenty uzyskiwane na drodze syntezy chemicznej, na przykład: sztuczne smaki, sztuczne barwniki, aromaty, konserwanty, spulchniacze, celuloza gumowa, guma guar, lecytyna sojowa, sól, aspartam, acesulfam k, sacharynian sodu.

Kluczową rolę przy produkcji odgrywa niska cena a nie jakość. Idea Clean Label Formula to idea czystej etykiety. Zdrowe i przemyślane uzupełnienie twojej diety i aktywnego trybu życia. Nasze produkty z linii CLF nie zawierają konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników sacharynianu sodu, aspartamu i  acesulfamu.

Zobacz także