ANGRY TCM, 240 kapsułek

Angry TCM to najwyższej jakości jabłczan kreatyny w kapsułkach, którego suplementacja przyczynia się do wzrostu siły i masy mięśniowej oraz regeneracji potreningowej.

100,93 zł
Ilość

Angry TCM to najwyższej jakości jabłczan kreatyny w kapsułkach, którego suplementacja przyczynia się do wzrostu siły i masy mięśniowej oraz regeneracji potreningowej.

Suplementacja kreatyną może przynieść wiele korzyści dla osób uprawiających sporty siłowe i wysiłkowe (i nie tylko), w tym wpłynąć na zwiększenie wydolności fizycznej oraz poprawę siły i masy mięśniowej. Jest bezpiecznym i skutecznym suplementem diety, który został dobrze przebadany pod kątem jego działania na organizm.

Forma kreatyny 

TCM, czyli jabłczan kreatyny, składa się z trzech cząsteczek kreatyny połączonych z jedną cząsteczką jabłczanu w stosunku 3:1. Jest dobrze rozpuszczalny w wodzie, co ułatwia jego wchłanianie przez organizm. 

Różnica między jabłczanem kreatyny a monohydratem 

Monohydrat kreatyny to połączenie jednej cząsteczki kreatyny z jedną cząsteczką wody, co oznacza, że zawiera około 88% czystej kreatyny. Z kolei jabłczan kreatyny składa się z trzech cząsteczek kreatyny połączonych z jedną cząsteczką kwasu jabłkowego, co oznacza, że zawiera około 75% czystej kreatyny. Zaletą jabłczanu jest lepsza stabilność w środowisku kwasowym (m.in. w żołądku) oraz lepsza rozpuszczalność w wodzie.

Wpływ kreatyny na potencjał energetyczny komórek mięśniowych

Kreatyna ma istotny wpływ na potencjał energetyczny komórek mięśniowych poprzez zwiększenie ilości fosfokreatyny, która jest jednym z substratów energetycznych w mięśniach.

Fosfokreatyna jest związkiem chemicznym, który występuje naturalnie w mięśniach i pełni ważną rolę w zapewnieniu energii podczas intensywnych wysiłków fizycznych. Podczas intensywnego wysiłku fizycznego mięśnie zużywają ATP (adenozynotrójfosforan), który jest głównym nośnikiem energii w organizmie. Jednakże, zmagazynowane w mięśniach ilości ATP są ograniczone i szybko się wyczerpują.

W tym momencie, fosfokreatyna przekazuje swój zmagazynowany fosforan do ADP (adenozyny difosforanu), tworząc nowe cząsteczki ATP. Ten proces nazywa się resyntezą ATP. Kreatyna, będąc prekursorem fosfokreatyny, zwiększa jej ilość w mięśniach, co z kolei zwiększa ilość dostępnej energii podczas wysiłku fizycznego.

Wpływ na budowę masy mięśniowej

Kreatyna wykazuje pozytywny wpływ na budowę masy mięśniowej, ponieważ wpływa na zwiększenie produkcji energii w mięśniach i pobudza syntezę białek mięśniowych.

Po suplementacji kreatyną, poziom kreatyny w mięśniach wzrasta, co z kolei przyspiesza produkcję energii przez mięśnie podczas treningu. Zwiększenie produkcji energii może prowadzić do zwiększenia siły i wytrzymałości mięśni, co pozwala na dłuższy trening z większą intensywnością.

Informacje dodatkowe

Angry TCM dostępny jest w opakowaniach 240 kapsułek. Opakowanie zawiera 60 sugerowanych porcji produktu. 

Skład produktu Angry TCM: Jabłaczan kreatyny, kapsułka (żelatyna), substancja przeciwzbrylająca - areosil.

Wartość odżywcza w 100 g. w porcji
Wartość energetyczna 302 kJ / 70 kcal 8,4 kJ / 2 kcal
Tłuszcz 0 g 0 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe 0 g 0 g
Węglowodany < 1 g < 0,1 g
- w tym cukry < 1 g < 0,1 g
Białko < 1 g < 0,1 g
Sól < 0,1 g < 0,01 g
Jabłczan kreatyny 100 g 2800 g

*RWS - Referencyjna Wartość Spożycia dla przeciętnej osoby dorosłey (8400 kJ / 2000 kcal)

SPOSÓB SPOŻYCIA: W dni treningowe należy przyjmować 4 kapsułki, nie rozgryzając, popijając odpowiednią ilością płynu. Spożywać raz dziennie na 30-60 minut przed treningiem lub bezpośrednio po treningu.

Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 ℃ i chronić przed światłem. Zawiera źródło fenyloalaniny. Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, soi, laktozy i białka jaj kurzych.

Źródła:

  1. "The Effects of Creatine Supplementation on ATP and CP Turnover, and Muscle Fiber Contractile Properties After Maximal Intensity Exercise in Humans". Zbigniew Jastrzębski, Przemysław Sadowski, Tomasz J. Jasiński, Dariusz Żychowska i Krzysztof Radzimiński. 2003.

  2. "Effect of Creatine Supplementation on Body Composition and Performance: A Meta-analysis". Roger C. Harris, Karen Söderlund i Erica Hultman. "Medicine and Science in Sports and Exercise" 1999.

Ważne:

  • Nie zaleca się przekraczania dziennej dawki suplementu.  
  • Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 st. C.
  • Produkt należy chronić przed bezpośrednią ekspozycją na światło słoneczne.
  • Produkt nie zawiera aspartamu, konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników, sacharynianu sodu oraz acesulfamu.
  • Produkt stanowi źródło fenyloalaniny.
  • Środek spożywczy specjalnego przeznaczenia żywieniowego dla sportowców, nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety oraz zdrowego stylu życia.
  • Muscle Clinic gwarantuje stałą kontrolę oraz rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349715997

Opis

Waga
168 g
Forma
Kapsułki
Ilość kapsułek
240

Komentarze

Napisz swoją opinię

ANGRY TCM, 240 kapsułek

Angry TCM to najwyższej jakości jabłczan kreatyny w kapsułkach, którego suplementacja przyczynia się do wzrostu siły i masy mięśniowej oraz regeneracji potreningowej.

Napisz swoją opinię

Zobacz także