IsoTrainUp najlepszy izolat białka na rynku. Ranking 2023

list w kategorii: Technologie w suplementach visibility Wyświetlenia: 4513

Na rynku suplementów diety przybywa nowych firm i produktów, co sprawia, że wybór odpowiedniego suplementu może okazać się nie lada wyzwaniem. Z pomocą przychodzą liczne rankingi, których wiarygodność jest co najmniej wątpliwa, a rekomendowane produkty często okazują się być najlepsze wyłączenie w przygotowanych zestawieniach.

Nie inaczej jest w przypadku odżywek białkowych, które należą do najpopularniejszych suplementów diety dla sportowców (i nie tylko). Dlatego przygotowaliśmy własny subiektywny ranking, w którym na pierwszym miejscu umieściliśmy nasz rewelacyjny izolat IsoTrainUp, a na kolejnych...nie umieściliśmy żadnych innych produktów. Dlaczego? Bo jest po prostu bezkonkurencyjny! Brzmi jak niespełniona obietnica? Zapraszamy do lektury!  

Izolat białka serwatki- co warto wiedzieć? 

Izolat białka serwatkowego (WPI- Whey Protein Isolate) otrzymywany z serwatki mleka przez mikrofiltrację z przepływem krzyżowym (CFM). Jest to metoda niskotemperaturowa, która nie niszczy struktury i właściwości białek serwatkowych. Izolat odznacza się wysoką zawartością protein (ok. 90%), niską zawartością cukru, tłuszczu oraz laktozy.

Jest szybko wchłaniany przez organizm i idealnie nadaje się do uzupełniania białka np. po treningu. WPI jest również bezpieczny dla osób z nietolerancją laktozy.

Najlepszy izolat czyli jaki?

Wybierając najlepszy izolat białka dla siebie, warto wziąć pod uwagę kilka kluczowych kryteriów, o których mowa poniżej. 

Najlepsza przyswajalność

Dzięki zastosowaniu mikrofiltracji, Muscle Clinic IsoTrainUp uzyskiwany jest w bardzo czystej i dobrze przyswajalnej formie. Posiada najwyższy współczynnik wartości biologicznej (BV) spośród wszystkich dostępnych na rynku białek, który wynosi aż 159, co oznacza, że białko to jest bardzo skutecznie wykorzystywane przez organizm do budowy tkanek mięśniowych i innych struktur. Produkt charakteryzuje się wysokim udziałem aktywnych frakcji białkowych od 93% do 97% w zależności od wariantu smakowego i zawiera znikomą ilość tłuszczów oraz węglowodanów.

Wysoka zawartość białka

W 100 g Muscle Clinic IsoTrainUp znajdziemy aż 93,5 g czystego białka. Sugerowana porcja 30 g dostarcza aż 28 g protein najwyższej jakości.

Suplementy bez chemii

Muscle Clinic IsoTrainUp podobnie jak inne suplementy Muscle Clinic produkowany jest zgodnie z ideologią Clean Label Formula (CLF), co oznacza, że nie zawiera konserwantów, syntetycznych smaków, sztucznych barwników, spulchniaczy, zagęszczaczy, acesulfamu, aspartamu czy sacharynianu sodu. Rolę aromatu czy barwnika pełnią wyłącznie naturalne składniki.

Dzięki temu nasze odżywki białkowe są idealnym wyborem dla wszystkich osób, które dotychczas miewały problemy żołądkowo- jelitowe po zastosowaniu odżywek proteinowych.

Świetna rozpuszczalność

Minimum dodatków i zastosowanie naturalnych aromatów gwarantują świetną rozpuszczalność produktu. 

Bogaty wybór smaków

Muscle Clinic IsoTrainUp dostępny jest w ponad dwudziestu smakach, w opakowaniach 750 g, 1800 g i 2250 g.

Do wyboru mamy następujące smaki:

- wanilia, truskawka, banan, pomarańcza, żurawina, ananas, czekolada, wanilia- ananas, wanilia- banan, czekolada- pomarańcza, czekolada- banan, czekolada- mięta, masło orzechowe, wafel, owoce leśne, lody śmietankowe, szarlotka, słony karmel, pistacja, orzech laskowy a także wersję naturalną (bezsmakową)


Czystość produktu

Suplementy Muscle Clinic są ściśle analizowane pod kątem zawartości środków anabolicznych i zabronionych stymulantów w instytucie "Deutsche Sporthochschule Koln" w Niemczech. Oznacza to, że wybierając Muscle Clinic IsoTrainUp, otrzymasz bezpieczny suplement, wyłącznie najwyższej jakości i czystości

Opinie użytkowników

Zanim wybierzesz najlepszy dla siebie produkt, warto sprawdzić, co na jego temat sądzą osoby, które miały okazję z niego korzystać. Warto zweryfikować opinie użytkowników, by rozwiać wątpliwości i upewnić się, że dokonujesz właściwego wyboru. 

Równie ważne jest podzielenie się swoją opinią na temat produktu, bowiem może ona okazać się pomocna innej osobie, która stanęła przed podobnym dylematem jak Ty. 

Kiedy stosować IsoTrainUp?

U osób aktywnych fizycznie izolat białka serwatki idealnie sprawdzi się m.in po treningu, ponieważ jego zastosowanie umożliwi szybki napływ aminokwasów kluczowych do rozpoczęcia m.in. procesów regeneracyjnych i budowy masy mięśniowej.

Dobrą porą będzie również okres przed treningiem. Zastosowanie Muscle Clinic IsoTrainUp zapewni szybki zastrzyk aminokwasów, które będą mogły być wykorzystywane przez mięśnie już w trakcie treningu, co pozwoli m.in. na efektywniejszą “ochronę” masy mięśniowej.

Z kolei u osób, w diecie których jest zbyt mała podaż białka w stosunku do zapotrzebowania, odżywkę białkową można z powodzeniem zastosować o dowolnej porze dnia celem uzupełnienia pełnowartościowych protein. 

Z czym łączyć IsoTrainUp?

Nie ma żadnych przeciwwskazań, by Muscle Clinic IsoTrainUp dowolnie łączyć z innymi suplementami diety. Do najczęściej wybieranych suplementów stosowanych wspólnie z izolatem białka serwatki należą kreatyna, aminokwasy, odżywki węglowodanowe czy spalacze tłuszczu, w okresach redukcji tkanki tłuszczowej.   

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień