IsoTrainUp izolat CLF - - Muscle Clinic

list w kategorii: Technologie w suplementach visibility Wyświetlenia: 7046

W ostatnich latach można zaobserwować wyraźny wzrost zainteresowania zdrowym stylem życia. Ludzie coraz bardziej doceniają i podejmują działania mające na celu poprawę swojego zdrowia i samopoczucia. Zdrowa dieta, aktywność fizyczna oraz korzystanie z suplementów diety stały się już na tyle popularne, że przyczyniły się do rozwoju różnych branż i rynków. Niestety masowa produkcja często nie idzie w parze z odpowiednią jakością.

Nie inaczej jest w przypadku suplementów diety, gdzie w pogoni za jak najniższą ceną producenci prześcigają się w obniżaniu kosztów produktu i sięgają po surowce i komponenty uzyskiwane na drodze syntezy chemicznej, na przykład: sztuczne smaki, sztuczne barwniki, aromaty, konserwanty, spulchniacze, celulozę gumową, gumę guar, lecytynę sojową, sól, aspartam, acesulfam k czy sacharynian sodu. 

Dlatego ważne jest, aby konsumentom zależało na dokładnym czytaniu etykiet i wybieraniu renomowanych producentów, którzy stosują dobre praktyki produkcji i przestrzegają wysokich standardów jakości. Znajomość źródła składników, procesów produkcji i certyfikatów może pomóc w wyborze suplementów diety najwyższej jakości.

Wybierając produkty Muscle Clinic możesz być pewien, że wybierasz produkt najwyższej jakości. Znajdziesz na nich oznaczenie "CLF", które jest gwarancją, że w produkcie nie zastosowano chemicznych dodatków. 

Clean Label Formula- suplementy bez chemii

Clean Label Formula oznacza, że producent swoje odżywki produkuje zgodnie z ideologią czystej etykiety, ograniczając do absolutnego minimum ilość tzw. “złej chemii”. Suplementy produkowane zgodnie z ideologią "CLF" nie posiadają konserwantów, syntetycznych smaków, sztucznych barwników, spulchniaczy, zagęszczaczy, acesulfamu, aspartamu czy sacharynianu sodu. Rolę aromatu czy barwnika pełnią wyłącznie naturalne składniki.

Zgodnie z taką ideologią powstają suplementy Muscle Clinic.

IsoTrainUp- najczystszy izolat na rynku 

Żeby dobrze zobrazować Ci różnicę między suplementami produkowanymi zgodnie z ideologią "CLF" a zwykłymi, popularnymi suplementami, jako przykład weźmiemy IsoTrainUp- ultraczysty izolat serwatkowy wyprodukowany w technologii "CLF".
Czym wyróżnia się na tle konkurencyjnych odżywek białkowych i dlaczego jest najczystszym, dostępnym na rynku izolatem? 

Krótki, czysty skład

Skład produktu Muscle Clinic IsoTrainUp na przykładzie smaku waniliowego: Izolat białka serwatki (mleko (laktoza)), naturalny aromat: waniliowy, substancja słodząca: sukraloza.

Skład izolatu białka innego producenta również na przykładzie smaku waniliowego: Izolat białka serwatki (z mleka), stabilizator- guma arabska, emulgator – lecytyny (z soi), emulgator-lecytyny (ze słonecznika), aromat, substancja słodząca-sukraloza. Może zawierać białko jaj oraz orzechy.Podsumowując, Muscle Clinic IsoTrainUp produkowany w jakości "CLF":

- NIE ZAWIERA sztucznych smaków;
- NIE ZAWIERA sztucznych barwników;
- NIE ZAWIERA sztucznych aromatów;
- NIE ZAWIERA konserwantów;
- NIE ZAWIERA spulchniaczy;
- NIE ZAWIERA celulozy gumowej, guma guar;
- NIE ZAWIERA lecytyny sojowej, soli, aspartamu;
- NIE ZAWIERA acesulfamu k i sacharynianu sodu.


Najlepsza przyswajalność

Dzięki zastosowaniu mikrofiltracji, Muscle Clinic IsoTrainUp uzyskiwany jest w bardzo czystej i dobrze przyswajalnej formie. Posiada najwyższy współczynnik wartości biologicznej (BV) spośród wszystkich dostępnych na rynku białek, który wynosi aż 159, co oznacza, że białko to jest bardzo skutecznie wykorzystywane przez organizm do budowy tkanek mięśniowych i innych struktur. Produkt charakteryzuje się wysokim udziałem aktywnych frakcji białkowych od 93% do 97% w zależności od wariantu smakowego i zawiera znikomą ilość tłuszczów oraz węglowodanów.

Wysoka zawartość białka

W 100 g Muscle Clinic IsoTrainUp znajdziemy aż 93,5 g czystego białka. Sugerowana porcja 30 g dostarcza aż 28 g protein najwyższej jakości.

Wyjątkowy, naturalny smak 

Muscle Clinic IsoTrainUp oznaczony jest logotypem "Natural Taste". Oznacza to, że w produkcie użyliśmy najwyższej jakości naturalnych aromatów smakowych, dzięki czemu smak białka jest wyjątkowy i wyraźnie wyróżnia się na tle konkurencyjnych odżywek białkowych. 

W opinii klientów często przewija się sformułowanie "nie czuć chemii jak w przypadku innych białek", co wydaje się być najlepszym zobrazowaniem walorów smakowych naszych odżywek białkowych.

Warto podkreślić, że nie tylko odżywki białkowe, ale i inne suplementy marki Muscle Clinic sygnowane są logotypami "CLF" oraz "Natural Taste". Dla przykładu w jabłczanie kreatyny TCM UP jako barwnik wykorzystaliśmy czerwień buraczaną a jako aromat smakowy liofilizat wiśni.

Czystość suplementów

Suplementy Muscle Clinic są ściśle analizowane pod kątem zawartości środków anabolicznych i zabronionych stymulantów w instytucie "Deutsche Sporthochschule Koln" w Niemczech. Oznacza to, że wybierając Muscle Clinic IsoTrainUp lub jakikolwiek inny produkt z naszej oferty, otrzymasz bezpieczny suplement, wyłącznie najwyższej jakości i czystości

Produkty produkowane zgodnie z formułą czystej etykiety "CLF" poza oczywistymi korzyściami zdrowotnymi, wysokimi walorami smakowymi czy świetną rozpuszczalnością mają również wiele innych przewag nad konkurencyjnymi produktami.

Suplementy o minimalnej ilości dodatków i naturalnych aromatach często są dobrze tolerowane przez większość osób, ponieważ wyeliminowanie sztucznych substancji chemicznych może zmniejszyć ryzyko wystąpienia reakcji alergicznych lub problemów trawiennych. Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień