HoldUP, BCAA i witamina B6, kapsułki

HoldUp BCAA 2:1:1 suplement diety – 180 kapsułek

Muscle Clinic HoldUp BCAA 2:1:1 zawiera rozgałęzione aminokwasy egzogenne w zakresie suplementacji nakierowanej na dostarczenie rozgałęzionych aminokwasów BCAA w stosunku 2:1:1 (L-leucyna: L-izoleucyna: L-walina) oraz witaminę B6.  Muscle Clinic HoldUp to nowy wymiar wspomagania w sporcie bez względu na rodzaj prowadzonego treningu.

PLN148.14
rating No review at the moment
Quantity

HoldUp BCAA 2:1:1 zawiera rozgałęzione aminokwasy egzogenne w zakresie suplementacji nakierowanej na dostarczenie rozgałęzionych aminokwasów BCAA w stosunku 2:1:1 (L-leucyna: L-izoleucyna: L-walina) oraz witaminę B6.  MuscleClinic HoldUp to nowy wymiar wspomagania w sporcie bez względu na rodzaj prowadzonego treningu!

Aminokwasy Muscle Clinic HoldUp są pochodzenia wołowego, z tego też powodu stosunek aminokwasów 2:1:1 (tzw. profil leucynowy), wynika z ich naturalnej budowy. Istotnym jest, że stosunek ten nie jest sztucznie skomponowany z aminokwasów roślinnych. Profil BCAA 2:1:1 jest uznawany za profil aminokwasów o najwyższej biodostępności (wysokiej wartości biologicznej) dla ludzkiego organizmu. Wysoka wartość biologiczna aminokwasów oznacza, że są to aminokwasy, które są w najwyższym stopniu przyswajane przez organizm człowieka (Sindayikengera, 2006).

Muscle Clinic zwraca szczególną uwagę na źródła komponentów, aby stworzyć produkty najwyższej jakości!

Dlaczego BCAA?
Ludzki organizm nie wytwarza enzymów niezbędnych do powstania BCAA, dlatego w celu ich podaży, należy dostarczyć je z pożywienia. Średnio jedną trzecią wszystkich białek mięśniowych stanowi właśnie BCAA! Oznacza to że aminokwasy BCAA są jedną z głównych składowych białek w mięśniach człowieka. Białko zaś przyczynia się do wzrostu oraz utrzymania masy mięśniowej. Przy wzmożonym wysiłku należy zatem zadbać o prawidłową suplementację jego składowych!

BCAA nie ulega degradacji w przewodzie pokarmowym oraz w wątrobie, z tego też powodu zaleca się suplementację BCAA w formie suplementów diety. Jednakże, BCAA połączone jest wiązaniem peptydowym, które to może ulec rozpadowi z uwagi na działanie soków trawiennych. Z tego też powodu do produkcji Muscle Clinic HoldUp 2:1:1 zostały użyte kapsułki DRcaps™, dzięki czemu zwiększa się pewność konsumenta, że BCAA dotrze do krwioobiegu w pożądanej dla organizmu formie.

Patent Capsugel DRcaps™ pomaga chronić składniki preparatu, które są wrażliwe na działanie soku żołądkowego. Innowacyjne rozwiązania zastosowane w Capsugel DRcaps™ uwalniają zawartość kapsułki po dłuższym czasie, dzięki czemu nie jest ona degradowana w żołądku.

Zawarta w Muscle Clinic HoldUp witamina B6 przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu.

Składniki: l-leucyna, l-izoleucyna, l-walina, kapsułka: hydroksypropylometyloceluloza, witamina B6 (fosforan pirydoksalu)

Wartość odżywcza

W 3 kapsułkach

W 6 kapsułkach

Wartość energetyczna

25,2 kJ/ 6 kcal

50,4 kJ/12 kcal

Tłuszcz

0 g

0 g

  w tym nasycone kwasy tłuszczowe

0 g

0 g

Węglowodany

0 g

0 g

  w tym cukier

0 g

0 g

Białko

1,5 g

3 g

Sól

0 g

0 g

BCAA

1,5 g

3 g

l-leucyna

750 mg

1,5 g

l-izoleucyna

375 mg

0,75 g

l-walina

375 mg

0,75 g

Witamina B6

3 mg (214,2% NRV*)

6 mg (428,4% NRV*)

*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2000 kcal).

Sposób spożycia: W dni treningowe należy przyjmować 3 kapsułki BCAA przed treningiem oraz kolejne 3 kapsułki bezpośrednio po treningu. W dni, podczas których nie odbywają się treningi, należy przyjmować 3 kapsułki dziennie przed śniadaniem oraz 3 kapsułki przed snem. Należy popić pełną szklanką wody

Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze nie wyższej niż 21 ℃ i chronić przed światłem.

Dostępny w opakowaniach 180 kapsułek e 99 g.

4260349711142

Data sheet

Weight
99 g
Portions
30
Form
DR Caps - kapsułka wegańska
Anzahl der Kapseln
180

You might also like