NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NAJWYŻSZE STANDARDY:

Producentem suplementów Muscle Clinic jest niemiecka firma farmaceutyczna NoblePharma gwarantująca najwyższą jakość i standardy technologiczne co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa dla naszych odbiorców.

REJESTROWANE PRODUKTY

Wszystkie produkty Muscle Clinic rejestrowane są na terenie Niemiec po uprzedniej analizie dostosowanej do Europejskiej ustawy 1999/21/EC, 2001/15/EC, 2002/46/EC zgodnej z Niemieckimi przepisami o produktach dietetycznych.


NAJWYŻSZE STANDARDY

Suplementy Muscle Clinic są ściśle analizowane pod kątem zawartości środków anabolicznych i zabronionych stymulantów w instytucie "Deutsche Sporthochschule Koln" w Niemczech. Nie zawierają zabronionych substancji w sportach olimpijskich które znajdują się na liście IOC.

microscope.svgquality.pngtested.png

STOSOWANE PRZEZ ZAWODNIKÓW
Nasze suplementy stosowane są z dużą skutecznością przez olimpijczyków i związki sportowe a także wielu sportowców zawodowych i amatorskich ceniących sobie jakość i bezpieczeństwo.

Luiza Złotkowska

Luiza Złotkowska

Polska łyżwiarka szybka, brązowa medalistka igrzysk w Vancouver i srebrna medalistka igrzysk w Soczi. Rekordzistka Polski na dystansie 5 km.

Kacper Tofil

Kacper Tofil

Mistrz Polski IFBB w kulturystyce OPEN 2018.