WheyUp, 750g

PLN129.62

Połączenie koncentratu białka serwatki (WPC) z izolatem białka serwatki (WPI).

Taste
Quantity

WheyUP 750g / 25 porcji – suplement diety

WheyUp to jeszcze doskonalsza formuła, połączenie koncentratu białka serwatki (WPC) z izolatem białka serwatki (WPI). Najwyższa klasa komponentów pozwala zachować jej wysokie walory odżywcze dla mięśni, a przy tym jest smaczna i wolna od białek pochodzenia roślinnego. Skład suplementu obfituje w doskonałe proporcje aminokwasów dla uzyskania najlepszych rezultatów suplementacji. *Białka należą do najważniejszych składników pokarmowych, które są niezbędne do utrzymania życia i nie mogą być zastąpione innym składnikiem. Białka zaliczamy do składników budulcowych organizmu (50% suchej masy ciała stanowią białka). W tkankach miękkich organizmu stanowią one 75% suchej masy. Białko jest składnikiem, który musi być dostarczony z pożywieniem i to nie tylko w odpowiedniej ilości, ale także musi charakteryzować się właściwą jakością, tj. mieć odpowiedni skład aminokwasowy.
*(źródło: Podstawy żywienia człowieka pod redakcją Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Krystyna Flis, Wanda Konaszewska).

Clean Label Formula - No Fear to USE
Muscle Clinic to produkty, które jako jedyne na rynku opracowywane są na zasadzie Clean Label Formula, przez co zawierają wyłącznie składniki i dodatki smakowe pochodzenia naturalnego pozyskiwane tradycyjnymi metodami.

Natural taste – bogaty wybór smaków! Truskawka, banan, pomarańcza, żurawina, ananas, czekolada, czekolada-pomarańcza, czekolada-mięta, czekolada-banan, ananas-wanilia, neutralny.

SKŁADNIKI (na przykładzie smaku waniliowego): Koncentrat białka serwatki(może zawierać śladowe ilości soi, mleka (laktozy)), izolat białka serwatki (może zawierać śladowe ilości mleka (laktozy)), naturalny aromat: waniliowy, substancja słodząca: sukraloza.

Wartość odżywcza

W 100g

W porcji 30g

Wartość energetyczna

1666 kJ/ 394 kcal

499 kJ/ 118 kcal

Tłuszcz

6,7 g

2 g

  w tym nasycone kwasy tłuszczowe

4,3 g

1,29 g

Węglowodany

9,3 g

2,79 g

  w tym cukier

4 g

1,2 g

Białko

74 g

22,2 g

Sód

0,38 g

0,11 g

SPOSÓB SPOŻYCIA: 30 g (2 łyżki stołowe) proszku wymieszaj w 300 ml odtłuszczonego mleka (1,5%) lub w wodzie, używając miksera lub shakera. Spożywaj do 3 porcji dziennie, najlepiej do śniadania oraz przed i bezpośrednio po treningu.

WAŻNE INFORMACJE: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. WheyUP nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25⁰C i chronić przed światłem.

Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, soi, laktozy i białka jaj kurzych. Zawiera źródło fenyloalaniny.

Dostępny w opakowaniach e 750g i 2250g

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349712590
2021-08-31

Data sheet

Weight
750 g
Portions
25
Form
Powder

Specific References

EAN13
4260349712590

IMPORTANT NOTES:
Do not exceed the stated recommended daily dose.
The product should not be used as a substitute of varied diet.
The product should be stored out of the reach of young children, under dry condition and at a temperature  5-25°C.
Protect from direct solar radiation.
The product may contain traces of gluten, soy, lactose and protein from eggs.

Aminoacids

per 100 g protein

L-alanine

4,21 g

L-Arginine *

2,03 g

L-aspartic acid

9,91 g

L-cysteine

2,26 g

L-glutamic acid

14,71 g

glycine

1,46 g

L-Histidine*

1,96 g

L-isoleucine**

4,8 g

L-leucine**

10,59 g

L-lysine**

9,91 g

L-methionine**

2,06 g

L-phenylalanine**

3,14 g

L-proline

3,92 g

L-serine

2,45 g

L-threonine**

3,92 g

L-tryptophan

2,45 g

L-tyrosine*

3,14 g

L-valine**

4,9 g

The indicated values are average values, small deviations are possible.
*semi-essential amino acids, **essential amino acids

Współczesna masowa produkcja suplementów diety przyczyniła się do spadku jakości.

W pogoni za jak najniższą ceną producenci prześcigają się w obniżaniu kosztów produktu i sięgają po surowce i komponenty uzyskiwane na drodze syntezy chemicznej, na przykład: sztuczne smaki, sztuczne barwniki, aromaty, konserwanty, spulchniacze, celuloza gumowa, guma guar, lecytyna sojowa, sól, aspartam, acesulfam k, sacharynian sodu.

Kluczową rolę przy produkcji odgrywa niska cena a nie jakość. Idea Clean Label Formula to idea czystej etykiety. Zdrowe i przemyślane uzupełnienie twojej diety i aktywnego trybu życia. Nasze produkty z linii CLF nie zawierają konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników sacharynianu sodu, aspartamu i  acesulfamu.

You might also like