TrixUp, 1800g

Trix Up– 1800g/30 porcji – suplement diety

Muscle Clinic Trix Up to nowoczesna formuła po treningowa składająca się z kompozycji białek (koncentratu białka serwatki oraz izolatu białka serwatki – WPC + WPI), szybko przyswajalnych węglowodanów zarówno o niskim jak i o wysokim indeksie glikemicznym (maltodekstryna, dekstroza, skrobia kukurydziana woskowana), glutaminy, kreatyny, witamin (witamina B1,B6, kwas pantotenowy, niacyna, witamina C, E) i minerałów (potas i magnez).

PLN277.77
rating No review at the moment
Taste
Quantity

MUSCLE CLINIC Trix Up– 1800g/30 porcji – suplement diety

Muscle Clinic Trix Up to nowoczesna formuła po treningowa składająca się z kompozycji białek (koncentratu białka serwatki oraz izolatu białka serwatki – WPC + WPI), szybko przyswajalnych węglowodanów zarówno o niskim jak i o wysokim indeksie glikemicznym (maltodekstryna, dekstroza, skrobia kukurydziana woskowana), glutaminy, kreatyny, witamin (witamina B1,B6, kwas pantotenowy, niacyna, witamina C, E) i minerałów (potas i magnez).

Dlaczego taki skład?

Węglowodany o wysokim indeksie glikemicznym szybko się wchłaniają, zaś węglowodany o niskim indeksie glikemicznym wchłaniają się wolniej, dzięki czemu zapewniona jest dostawa energii, zarówno bezpośrednio, jak i w długim czasie po treningu. *

*„Przede wszystkim należy odpowiednio dopasować produkty o różnym indeksie glikemicznym do wymagań własnego organizmu. Zalecane jest spożywanie produktów o niskim IG przed wysiłkiem, natomiast podczas jego trwania i po nim – o wyższym IG (Siu, 2004). (…) Kilka godzin po wysiłku należy z powrotem wrócić do produktów o niskim indeksie glikemicznym.” (źródło s. 31 „Suplementy żywnościowe dla sportowców” aut. Frederic Delavier, Michael Gundil, Wydawnictwo JK)

Nie zawiera żadnych białek pochodzenia roślinnego!

Muscle Clinic Trix Up zawiera magnez i potas, gdyż oba pierwiastki pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu mięśni. Magnez dodatkowo pomaga w prawidłowej syntezie białka oraz w utrzymaniu równowagi elektrolitowej. Pełnią, więc one funkcje niezmiernie istotne po treningu!

Witamina B1 (tiamina), B6, kwas pantotenowy, niacyna, witamina C przyczyniają się do prawidłowego metabolizmu energetycznego, witamina B6 ponadto przyczynia się do utrzymania prawidłowego metabolizmu białka i glikogenu, zaś witamina C pomaga w utrzymaniu prawidłowego funkcjonowania układu odpornościowego w trakcie intensywnych ćwiczeń fizycznych i po nich. Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.

Zawarta w produkcie kreatyna zwiększa wydolność fizyczną w przypadku następujących po sobie krótkich, bardzo intensywnych ćwiczeń fizycznych.

„L-glutamina należy do aminokwasów warunkowo niezbędnych (względnie egzogennych). Jednak u regularnie trenujących sportowców powinna być traktowana jako niezbędna, ponieważ zdolność organizmu do jej syntezowania jest o wiele niższa od zapotrzebowania, biorąc pod uwagę wysokość strat wywołanych wysiłkiem  (…) Każdy wysiłek fizyczny wpływa na zmianę stężenia glutaminy w organizmie. Im intensywniejszy trening, tym większa obniżka jej poziomu (Keast, 1998)”. (źródło: s. 103-104 „Suplementy żywnościowe dla sportowców” aut. Frederic Delavier, Michael Gundil, Wydawnictwo JK)

ZADBAJ O SWOJE MIĘŚNIE!

Białko zawarte w produkcie Muscle Clinic Trix up jest idealnym budulcem dla Twoich mięśni – przyczynia się do wzrostu masy mięśniowej, jak również pomaga w jej utrzymaniu!

Produkt MC Trix Up dostępny jest w 2 smakach:
- wanilia
- czekolada

Białka należą do najważniejszych składników pokarmowych, które są niezbędne do utrzymania życia i nie mogą być zastąpione innym składnikiem. Białka zaliczamy do składników budulcowych organizmu (50% suchej masy ciała stanowią białka). W tkankach miękkich organizmu stanowią one 75% suchej masy. Białko jest składnikiem, który musi być dostarczony z pożywieniem i to nie tylko w odpowiedniej ilości, ale także musi charakteryzować się właściwą jakością, tj. mieć odpowiedni skład aminokwasowy.  

(źródło: Podstawy żywienia człowieka pod redakcją Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne, Krystyna Flis, Wanda Konaszewska).

Składniki (na przykładzie smaku waniliowego): maltodekstryna, koncentrat białka serwatki (może zawierać śladowe ilości soi, mleka (laktozy)), dekstroza, izolat białka serwatki (może zawierać śladowe ilości mleka (laktozy)), skrobia kukurydziana woskowana, monohydrat kreatyny, L-glutamina, magnez (mleczan magnezu), aromat: waniliowy, potas (cytrynian potasu), witamina C (kwas L-askorbinowy), witamina E (octan D-alfa-tokoferylu), niacyna (amid kwasu nikotynowego), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, substancja słodząca: sukraloza, kwas pantotenowy (D-pantonenian wapnia), witamina B6 (fosforan pirydoksalu), witamina B1 (monoazotan tiaminy).

Wartość odżywcza

W 100 g

W porcji 60 g

% NRV *

Wartość energetyczna

1539,5 kJ/ 367,7 kcal

923,7 kJ/ 220,6 kcal

 

Tłuszcz

1,7 g

1,02 g

 

  w tym nasycone kwasy tłuszczowe

1 g

0,6 g

 

Węglowodany

52,5 g

31,5 g

 

  w tym cukier

14,2 g

8,52 g

 

Białko

35,6 g

21,36 g

 

Sól

0,2 g

0,12 g

 

Witamina B1

1,8 mg

1,1 mg

100

Witamina B6

2,3 mg

1,4 mg

100

Kwas pantotenowy

10 mg

6 mg

100

Niacyna

26,7 mg

16 mg

100

Witamina C

133 mg

80 mg

100

Witamina E

20 mg

12 mg

100

Potas

166,7 mg

100 mg

5

Magnez

125 mg

75 mg

20

Kreatyna

6600 mg

3960 mg

 

L-glutamina

5000 mg

3000 mg

 


*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2000 kcal).

Sposób spożycia: Dodaj 60g (2 miarki) Trix Up do 300 ml odtłuszczonego mleka lub wody i rozpuścić proszek energicznie mieszając. Przyjmuj jedną porcję Trix Up dziennie (najlepiej bezpośrednio po treningu, alternatywnie przed śniadaniem lub jako przekąska). Trix Up należy stosować przez okres 8-12 tygodni, a następnie przerwać przyjmowanie na 2 do 4 tygodni. Po tym czasie można powtórzyć cykl.

Ważne informacje: Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Produkt nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt powinien być przechowywany w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. Produkt należy przechowywać w suchym miejscu w temperaturze 15-25 ℃ i chronić przed światłem. Produkt może zawierać śladowe ilości glutenu, soi, laktozy i białka jaj kurzych.

Dostępny w opakowaniach e 1800 g

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349712279

Specific References

EAN13
4260349712279

Data sheet

Weight
1800 g
Portions
30
Form
Powder