GrowUp - L-glutamina w proszku, 300g

GrowUp l-glutamina w proszku - suplement diety

Glutamina należy do aminokwasów warunkowo niezbędnych (względnie egzogennych). Glutamina jest aminokwasem o najwyższym stężeniu w organizmie człowieka, stanowiąc dwie trzecie wszystkich wolnych aminokwasów w mięśniach. 

PLN134.25
rating No review at the moment
Quantity

Muscle Clinic Grow UP Glutamina jest aminokwasem o najwyższym stężeniu w organizmie człowieka, stanowiąc dwie trzecie wszystkich wolnych aminokwasów w mięśniach. Istnieje ścisły związek między poziomem wolnej glutaminy w mięśniach i zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom w mięśniach, tym silniejszy anabolizm. Każdy wysiłek fizyczny wpływa na zmianę stężenia glutaminy w organizmie. Im intensywniejszy trening, tym większa obniżka jej poziomu (Keast, 1998)*.

Skład produktu MC growup w proszku: l-glutamina, maltodekstryna, substancja barwiąca: czerwień buraczana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat: wiśniowy, substancja słodząca: sukraloza. 

Wartość odżywcza w 100 g w porcji (10 g)
Wartość energetyczna 1598,3 kJ/382 kcal 159,83 kJ/ 38,2 kcal
Tłuszcz < 0,1 g 0 g
- w tym nasycone kwasy tłuszczowe < 0,1 g 0 g
Węglowodany 10 g 1 g
- w tym cukry < 0,1 g 0 g
Białko 85,5 g 8,5 g
Sól < 0,1 g 0 g
L-glutamina 85,5 g 8,55 g

Zalecany sposób spożycia: Należy przyjmować do 3 porcji dziennie: przed śniadaniem, przed oraz po treningu i/lub przed snem. Aby przygotować napój, należy 1 porcję (10g proszku = 2 miarki) wymieszać w 250 ml wody. 

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. produkt należy przechowywać w temperaturze do 21 st. C, poza zasięgiem promieni słonecznych. Może zawierać śladowe ilości glutenu, laktozy, soi i białka z jaj.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Cena zawiera podatek VAT.

Kraj produkcji: Niemcy.

Rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Stała kontrola Muscle Clinic LABS.

* Suplementy żywnościowe dla sportowców. Frederic Delavier, Michael Gundill str.103-107

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349712224

Data sheet

Weight
300 g
Portions
30
Form
Powder

You might also like