NAJWYŻSZA

JAKOŚĆ

Dowiedz się więcej:

NAJWYŻSZE STANDARDY

Producentem suplementów Muscle Clinic jest niemiecka firma farmaceutyczna NoblePharma gwarantująca najwyższą jakość i standardy technologiczne co przekłada się na gwarancję bezpieczeństwa dla naszych odbiorców.

microscope.svg
quality.png
tested.png

REJESTROWANE PRODUKTY

Wszystkie produkty Muscle Clinic rejestrowane są na terenie Niemiec po uprzedniej analizie dostosowanej do Europejskiej ustawy 1999/21/EC, 2001/15/EC, 2002/46/EC zgodnej z Niemieckimi przepisami o produktach dietetycznych.

NAJWYŻSZE STANDARDY

Suplementy Muscle Clinic są ściśle analizowane pod kątem zawartości środków anabolicznych i zabronionych stymulantów w instytucie "Deutsche Sporthochschule Koln" w Niemczech. Nie zawierają zabronionych substancji w sportach olimpijskich które znajdują się na liście IOC.

koln.png

STOSOWANE PRZEZ ZAWODNIKÓW

Nasze suplementy stosowane są z dużą skutecznością przez olimpijczyków i związki sportowe a także wielu sportowców zawodowych i amatorskich ceniących sobie jakość i bezpieczeństwo.

Żaneta Szlęzak

Żaneta Szlęzak

Mistrzyni Polski Bikini Fitness , absolutna zwyciężczyni Pucharu Polski Bikini Fitness, zwyciężczyni Arnold Classic Asia, 4 miejsce na Mistrzostwach Świata

Luiza Złotkowska

Luiza Złotkowska

Polska łyżwiarka szybka, brązowa medalistka igrzysk w Vancouver i srebrna medalistka igrzysk w Soczi. Rekordzistka Polski na dystansie 5 km.

Karol Bedorf

Karol Bedorf

Polski zawodnik brazylijskiego jiu-jitsu i mieszanych sztuk walki. Międzynarodowy mistrz ksw w wadze ciężkiej.