Muscle Clinic GrowUp, 300g

99,99 zł
Brutto

Muscle Clinic GrowUp l-glutamina w proszku - suplement diety

Glutamina należy do aminokwasów warunkowo niezbędnych (względnie egzogennych). Glutamina jest aminokwasem o najwyższym stężeniu w organizmie człowieka, stanowiąc dwie trzecie wszystkich wolnych aminokwasów w mięśniach. 

Ilość

PayPal

Muscle Clinic Grow UP Glutamina jest aminokwasem o najwyższym stężeniu w organizmie człowieka, stanowiąc dwie trzecie wszystkich wolnych aminokwasów w mięśniach. Istnieje ścisły związek między poziomem wolnej glutaminy w mięśniach i zdolnością do syntezy białek. Im wyższy poziom w mięśniach, tym silniejszy anabolizm. Każdy wysiłek fizyczny wpływa na zmianę stężenia glutaminy w organizmie. Im intensywniejszy trening, tym większa obniżka jej poziomu (Keast, 1998)*.

Skład produktu MC growup w proszku:

l-glutamina, maltodekstryna, substancja barwiąca: czerwień buraczana, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat: wiśniowy, substancja słodząca. 

Wartość odżywcza 

w 100 g

w 10 g

Wartość energetyczna

1598,3 kJ (382 kcal)

159,83 kJ (38,2 kcal)

Tłuszcz

<0,01 g

0 g

w tyma nasycone kwasy tł.

0 g

0 g

Węglowodany

10 g

1 g

w tym cukier

<0,1 g

0 g

Białko

85,5 g

8,55 g

Sól

<0,1 g

0 g

L-glutamina

85,5 g

8,55 g

Zalecany sposób spożycia:

Należy przyjmować do 3 porcji dziennie: przed śniadaniem, przed oraz po treningu i/lub przed snem. Aby przygotować napój, należy 1 porcję (10g proszku = 2 miarki) wymieszać w 250 ml wody. 

Ważne informacje:

Nie należy przekraczać zalecanej porcji dziennej. Suplement diety nie powinien być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Produkt należy przechowywać w miejscu niedostępnym dla małych dzieci. produkt należy przechowywać w temperaturze do 21 st. C, poza zasięgiem promieni słonecznych. Może zawierać śladowe ilości glutenu, laktozy, soi i białka z jaj.

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

Cena zawiera podatek VAT.

Kraj produkcji: Niemcy.

Rygorystyczne kryteria bezpieczeństwa podczas produkcji.

Stała kontrola Muscle Clinic LABS.

Waga opakowania netto 300g proszku

* Suplementy żywnościowe dla sportowców. Frederic Delavier, Michael Gundill str.103-107

Zastrzeżenie zmian przez firmę Muscle Clinic: dane oddają status do chwili opublikowania i mogą różnić się od drukowanego materiału. Wszystkie dane mogą być zmieniane bez zawiadomienia.

4260349712224
100 Przedmioty

Opis

Waga
300 g
Ilość porcji
30
Forma
Proszek

Specyficzne kody

Współczesna masowa produkcja suplementów diety przyczyniła się do spadku jakości.

W pogoni za jak najniższą ceną producenci prześcigają się w obniżaniu kosztów produktu i sięgają po surowce i komponenty uzyskiwane na drodze syntezy chemicznej, na przykład: sztuczne smaki, sztuczne barwniki, aromaty, konserwanty, spulchniacze, celuloza gumowa, guma guar, lecytyna sojowa, sól, aspartam, acesulfam k, sacharynian sodu.

Kluczową rolę przy produkcji odgrywa niska cena a nie jakość. Idea Clean Label Formula to idea czystej etykiety. Zdrowe i przemyślane uzupełnienie twojej diety i aktywnego trybu życia. Nasze produkty z linii CLF nie zawierają konserwantów, smaków syntetycznych, spulchniaczy i zagęszczaczy, barwników sacharynianu sodu, aspartamu i  acesulfamu.